O mnie

Witam, nazywam się Betina.

Od dziecka wychowywałam się w otoczeniu kotów, z opowieści rodzinnych wiem, że fascynację kocią naturą mam w genach. Pasja, która z czasem przerodziła się w sposób na życie, daje mi szczęście i poczucie spełnienia.

Tworzę rękodzieło wykonane z duszą i sercem. Wyro to polska marka ręcznie wykonanych, wyjątkowych legowisk, która powstała z miłości do zwierząt, chęci do tworzenia i zamiłowania do pięknych przedmiotów.

Rękodzieło charakteryzuje się niepowtarzalnością. Produkty są do siebie podobne ale nigdy nie są w 100% identyczne, nie są to produkty wykonywane masowo, jednakie i nudne. Wszystkie tworzone przeze mnie produkty wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, dzięki czemu każdy z nich jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.

Projektujemy rękodzieło które jest nowoczesne, romantyczne i subtelne, które z pewnością Cię wyróżni!

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca jakim jest najdelikatniejsza bawełny z certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX (STANDARD 100 by OEKO-TEX jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Przędza, użyta do produkcji, jest wolna od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka i środowisko.)